چسب زن کارتن

در حوزه صنعت مفتخر است که به دلیل مهارت خود در ساخت، تهیه و صادرات طیف گسترده ای از ماشین آلات چسب زن کارتن شناخته شده است. مواد اولیه و قطعات درناماشین با بهترین کیفیت در فرآیند ساخت چسب زن کارتن مورد استفاده قرار می گیرند. ماشین های چسب زن کارتن درناماشین مطابق با استانداردهای صنعتی بین المللی دقیقاً مهندسی شده اند و به دلیل عمر طولانی کارکردی، عملکرد و سازگاری بی وقفه شناخته شده اند. در این محدوده، ما ماشین های چسب زن جعبه، ماشین های چسب زن کارتن و ماشین های چسباندن را پیشنهاد می کنیم.

چسب زن کارتن چیست؟

دستگاه های اتوماتیک چسب زن کارتن ارائه شده توسط شرکت درناماشین با توجه به مطالبات دقیق مشتریان ارزشمند ما طراحی و ساخته شده اند. این دستگاه های کارآمد که برای بسته بندی انواع مختلف کارتن ها از جمله کارتن های خمیر دندان، کرم های بهداشتی و آرایشی، انواع صابون ها، قرص ها و پمادها، یاتاقان و سایر موارد استفاده می شوند، به ما کمک کرده اند تا مشتری های ارزشمندی را در بازار فروش چسب زن کارتن جمع کنیم. ما این ماشین های چسب زن کارتن را با استفاده از بهترین قطعات موجود و قطعات معتبر مونتاژ کرده ایم. دستگاه های چسب زن کارتن درناماشین از آن جایی که برای طراحی ها و اهداف خاص ساخته و پرداخته شده اند، تقاضای زیادی در بازار داخلی و جهانی پیدا نموده اند.

قابلیت های چسب زن کارتن درناماشین

ویژگی های چسب زن کارتن درناماشین را می توان در موارد زیر خلاصه نمود:

  • عمر طولانی
  • قابل اعتماد
  • عملکرد مطلوب

ما درمجموعه درناماشین در ارائه طیف گسترده ای از ماشین آلات چسب زن کارتن، که برای چسباندن پرسرعت کارتن های خط مستقیم استفاده می شود، مؤثر هستیم. با استفاده از ماشین های چسب زن کارتن درناماشین با حداکثر دقت می توان کارتن های دارای چسب فوقانی یا جانبی با تعداد و سرعت چهار برابر تولید کرد. اندازه جمع و جور و مناسب، راندمان انرژی بهینه و درخور صنایع، زمان کم جابجایی و عملکرد قدرتمند و مداوم باعث می شود بسیار مورد نیاز بازار باشند. علاوه بر این تفاصیل، دستگاه های چسب زن کارتن که توسط مجموعه ما طراحی و ساخته شده اند برای کارتن ها در اندازه های کوچک تا بسیار بزرگ مناسب بوده و سهولت استفاده بالایی دارند. دستگاه های چسب زن کارتن ما با استفاده از قطعات باکیفیت، عملکرد مناسب برچسب زنی را برای کارتن ها تضمین می کنند و طراحی خاص و مناسب این دستگاه ها سازگاری بهتر را تسهیل می کند.

انواع چسب زن کارتن درناماشین

در زیر سه مورد از بهترین دستگاه های چسب زن کارتن درناماشین را خدمت شما معرفی می نماییم:

  • دستگاه چسب زن کارتن SM8

این دستگاه توانایی چسب زدن کارتن در دو سطح بالایی و پایینی به صورت همزمان را دارا می باشد و برای تامین انرژی از برق سه فاز استفاده می نماید. از این دستگاه برای بسته بندی و برچسب زنی انواع کارتن های بزرگ و کوچک برای صنایع مختلف از جمله صنایع تولیدی، آرایشی بهداشتی، اداری، الکترونیکی، مواد غذایی و غیره استفاده می گردد. در استفاده از این نوع دستگاه امکان تنظیم ارتفاع نیز وجود دارد که بازه آن تا سی سانتی متر متغیر می باشد. همچنین این دستگاه برای تنظیم و تعیین فشار چسب به روی کارتن دارای غلطک کنترل ویژه ای می باشد. عرض نوار چسبی که می توان در لیبلینگ توسط این دستگاه استفاده نمود مابین 50 تا 75 سانتی متر متغیر می باشد. در ساختار این دستگاه چسب زن کارتن محبوب در نزد صنایع، از دو قطعه دستگاه الکترو گیربکس بهره گرفته شده است که همین علت مزیدی بر سرعت عملکرد و دقت و کارایی بالای این نوع دستگاه چسب زن می باشد. اندازه مونتاژ شده این چسب زن 120x90x200 و اندازه آن برای جابجایی 120x90x110 می باشد.

  • دستگاه چسب زن کارتن SM11

دارای کارایی مناسب و سرعت و کیفیت بالایی در طی عملیات بسته بندی کارتن ها برای انئاع کارخانجات و صنایع اعم از صنایع غذایی، خطوط تولیدی و غیره می باشد. این دستگاه خوش ساخت دارای اهرم کنترل میزان فشار چسب بر روی کارتن نیز می باشد که به ویژگی های منحصر به فرد و کارایی آن افزوده است. به یمن دارا بودن چرخ گردان، این دستگاه امکان استفاده در چندین خط تولیدی را دارا می باشد. این دن دستگاه چسب زن درناماشین دارای قابلیت تنظیم ارتفاع دستگاه تا سی سانتی متر می باشد، وزن تقریبی آن 220 کیلوگرم بوده و رنگ بدنه آن الکترواستاتیک می باشد. ابعاد این دستگاه چسب زن محبوب 150x90x220 بوده و ابعاد دستگاه مونتاژ شده آن نیز 150x90x300 می باشد. ابعاد کارتن های قابل استفاده برای لیبلینگ با این دستگاه نیز (48-20)x(48-20)*(40-22) می باشد. همچنین شایان ذکز است که این دستگاه دارای قابلیت لیبلینگ همزمان سطح الا وو پایین کارتن می باشد. دو الکتروموتور گیربکس عملکرد این دستگاه را پشتیبانی می نمایند.

  • دستگاه چسب زن کارتن S1

این دستگاه چسب زن کارتن به طور متوسط قادر به برچسب زدن 12 الی 20 کارتن در دقیقه می باشد( با در نظر گرفتن ابعاد کارتن مزبور) و عملیات چسب زدن کارتن توسط این دستگاه در دو سطح بالایی و پایینی به صورت همزمان صورت می پذیرد. عرض نوار چسب استفاه شده در عملیات چسب زنی توسط این دستگاه 50 الی 75 میلی متر بوده ونیز دارای امکان تنظیم ارتفاع سطح دستگاه با لبه های ورودی و خروجی تا ارتفاع سی سانتی متر می باشد. همچنین این دستگاه چسب زن با دارا بودن رولیک ورودی و خروجی جعبه و نسز اهرم کنترل فشار چسب روی کارتن دارای عملکرد مناسب و قابل قبولی برای صنایع و کارخانجات مختلف می باشد. جابجایی کارتن بر روی این دستگاه توسط تسمه نقاله های بالا پایین انجام می گیرد و نیز قابلیت های کارایی از جمله امکان نصب کارتن شمار، گزارش آماری کارتن های چسب زده شده توسط دستگاه و نیز وجود جت پرینتر روی دستگاه بر کارایی فوق العاده این دستگاه چسب زن افزوده است. ابعاد این دستگاه 80x150x100 بوده و ابعاد دستگاه مونتاژ شده آن نیز 80x150x180 می باشد.

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما