دستگاه استرچ پیچ حلقوی

دستگاه استرچ پیچ حلقوی


نحوه عملکرد دستگاه استرچ پیچ حلقوی به چه صورت است؟

برای بسته بندی آنها تجهیزات خاصی با ظاهر فیزیکی متفاوتی نیاز است. استرچ پیچ حلقوی یکی از آن دستگاه ها می باشد که با تنظیم میزان دور در دقیقه هرگونه اجسام حلقوی را به راحتی بسته بندی می کند. میخواهیم بدانیم نحوه عملکرد دستگاه استرچ پیچ حلقوی به چه صورت است. این محصول معمولا برای بسته بندی لاستیک و دیگر اجسام بکار برده میشود. دستگاه استرچ پیچ حلقوی دارای طراحی متفاوت است:

  • نایلون استرچ کویل پیچ

دستگاه استرچ پیچ برای محصولاتی کاربرد دارد که دارای عرضی کمتر از 12.5 سانت دارند و برای محصولاتی که کویل هستند و البته تو خالی، مانند: انواع لاستیک ها و لوله ها به کار برده میشود.

  • کویل پیچ فومی

 با خرید استرچ پیچ حلقوی میتوانید به کارایی مانند استرچ پیچ پالت دست پیدا کنید و مانند نمونه قبلی دستگاه های استرچی عملکردی مشابه دارد و تنها بجای استفاده از نایلون در این دستگاه استرچ پیچ، از فویل استفاده میشود.

دستگاه استرچ پیچ حلقوی
دستگاه استرچ پیچ حلقوی

معایب استفاده از کویل پیچ فوم متالایز چیست؟

  • در دستگاه استرچ پیچ حلقوی بجای استفاده از سلفون از فویل آلومینیومی استفاده میشود به دلیل حجم زیادی که در کار ایجاد میکند فضای بیشتری را بعد از تولید اشغال میکند.
  • دستگاه استرچ پیچ حلقوی و استرچ پالت گردان به دلیل کاربرد آلومینیوم در تولید آن باید از نور مستقیم خورشید دور باشد زیرا جاذب گرمای خورشید است و ممکن است با تابش مستقیم دچلر حریق شود و ایمنی کار پایین بیاید.

نحوه عملکرد دستگاه استرچ پیچ حلقوی به چه صورت است؟

دستگاه استرچ پیچ حلقوی که به آن لاستیک پیچ نیز میگویند بر اساس ارتفاع قطر داخلی و خارجی قایل تنظیم میباشد و محصول حقه ای شکل به صورت دستی در قسمت غلطکی که متحرک است قرار داده میشود. در ادامه فیلم رول آماده شده برای پیچش را به محصول متصل میکنند. و با چرخش غلطک  فیلم رول به دور محصول میچرخد.

دستگاه استرچ پیچ حلقوی مانند استرچ پالت ها برای تمامی محصولات حلقوی مانند: حلقه های سیم و کابل کار خانه ها، حلقه های شکل گرفته شده از شیلینگ و حتی صنایع خودرو سازی بکار میرود.

مزایای استفاده از دستگاه استرچ پیچ حلقوی چیست؟

  • با خرید دستگاه استرچ پیچ حلقوی به دلیل دارا بودن نگهدارنده محصول روند پیچش و حلقه کردن به خوبی انجام میپذیرد و فوم رول با استحکام بیشتر و بهتری به دور محصول میپیچد.
  • به راحتی  فیلم رول قابل جایگزینی ب روی دستگاه است.
  • مجهز به سیستم کنترل  فرمان برای تنظیم ارتفاع دستگاه  بر اساس قطر و طول محصول
  • قابلیت دور موتور های متفاوت
  • قابلیت همپوشانی در فیلم رول استرچ برای یکنواختی در پیچش

دیدگاهی یافت نشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما