امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تسمه کش درناماشین

تسمه پالت یا باند کردن فرآیند استفاده از تسمه فلزی یا پلاستیکی برای یکسان سازی، پالت یا بسته بندی محصولات در کنار هم است. دستگاه تسمه کش درناماشین در انواع صنایع از حمل و نقل تجهیزات صنعتی بزرگ و الوار گرفته تا مراکز تجارت الکترونیکی استفاده می شود. به همین دلیل ما انواع مختلفی از دستگاه های تسمه کش درناماشین را خدمت مشتریان و صنایع ارائه می دهیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده لیست قیمت می توانید با کارشناسان فروش درناماشین به شماره های زیر تماس گرفته و اطلاعات اضافی در خصوص انواع دستگاه تسمه کش درناماشین را دریافت نمایید.

02832249836

09109930289

اگر صاحب صنعتی هستید که مرتباً بسته های مرسولی را بسته بندی می کنید، توضیه می کنیم سرعت خود را افزایش داده و کارایی خود را توسط دستگاه های تسمه کش درناماشین بهبود بخشید. مواد به کار برده شده در ساخت تسمه کش درناماشین در نقاط قوت و امتیازات مختلف آن و نیز طبقه بندی های خاص این دستگاه موثر هستند. درک کاربرد های موردنظر و نحوه تأثیر آنها بر انتخاب مواد شما در هنگام انتخاب نوع دستگاه بسته بندی مهم است. نحوه حمل و نقل محصول شما بر سیستم رتبه بندی و مواد استفاده شده در ساخت دستگاه تسمه کش درناماشین تأثیر می گذارد. دو انجمن که دستگاه های تسمه کش را ارزیابی می کنند، انجمن راه آهن آمریکا و ASTM International هستند که با در نظر گرفتن شاخص های ارزیابی هردو دستگاه های تسمه کش درناماشین دارای کیفیت مطلوبی می باشند.

انواع دستگاه تسمه کش

سه نوع عمده دستگاه تسمه کش وجود دارد. دستگاه تسمه کش خودکار، دستگاه تسمه کش نیمه اتوماتیک و ابزار تسمه کش دستی. شایان ذکر است که تمام این انواع در ساخت دستگاه های تسمه کش درناماشین، با مزایا و کاربردهای مختلف بسته به نیاز شما تعیین و ساخته می شوند.

 

دستگاه تسمه کش درناماشین و تنوع آنها در شرکت درناماشین

نکات مهم در انتخاب تسمه کش

انواع مختلفی از دستگاه های تسمه کش درناماشین وجود دارند و برای به دست آوردن بهترین نتایج، لازم است از انتخاب نوع صحیح دستگاه تسمه کش و مزایای مورد نیاز برای عملکرد بسته بندی خود مطمئن گردید. چند سؤال وجود دارد که باید قبل از خرید تسمه کش درناماشین از خود بپرسید که در زیر ذکر شده اند. پاسخ به این سوالات باید به شما در مورد انتخاب نوع و خواص بسته بندی که برای اطمینان از پشتیبانی از حمل و نقل کالاهای شما نیاز است، کمک شایانی نمایند:

  • برنامه شما برای بسته بندی و استفاده از تسمه کش درناماشین چیست و چگونه قصد استفاده از آن را دارید؟
  • وزن کالاهای شما چقدر هستند و آیا بارها و کالاهای شما ثابت هستند یا دائما در حال جابجایی؟
  • آیا محموله های شما باید در برابر شرایط خاص آب و هوایی مقاومت کنند؟
  • آیا تسمه کشی در صنعت شما به صورت دستی با ابزار انجام می شود یا به صورت خودکار با دستگاه انجام می شود؟
  • کالای شما تا کجا خواهد رفت و انتقال آن چقدر طول خواهد کشید؟

چگونه از دستگاه تسمه کش استفاده کنیم؟

بسته به نوع دستگاه تسمه کشی که استفاده می کنید، عملکرد کمی متفاوت خواهد بود. در زیر گام های اساسی در نحوه کار با انواع مختلف دستگاه تسمه کش درناماشین را بیان کرده ایم.

  • دستگاه های تسمه کش درناماشین اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

این دو نوع دستگاه تسمه کش درناماشین به شکلی مشابه کار می کنند، یک ماشین قائم با سطح صاف برای کار کردن وجود دارد و  برای هر دو، بند معمولاً از پایین یا مجاورت دستگاه، که در آن حلقه تسمه قرار داده شده تغذیه می شود تا عملیات بسته بندی صورت گیرد.

  • دستگاه تسمه کش درناماشین دستی

این دستگاه های کوچک تسمه کش درناماشین برای کار کردن به کار دستی بیشتری نیاز دارند. برای استفاده از آن ها، لازم است بند پلاستیکی دستی یا تسمه PET (که به عنوان ابزاری برای بند زدن نیز شناخته می شود) یا تسمه پلی پروپیلن به طور کامل در اطراف پالت، بسته یا کارتن حلقه بزنید. پس از حلقه زدن، هر دو انتهای تسمه را درون دستگاه دستی قرار دهید.در انتهای کار، کشیدن ماشه، بند آن را استحکام و تنش می بخشد، آن را برش داده و کاملاً مهر و موم می کند، و به بسته بندی آن توسط تسمه کش درناماشین اطمینان می دهد.

درنا ماشین البرز

شرکت طراحی و مهندسی درنا ماشین البرز در سال 1382 در شهر صنعتی البرز قزوین تاسیس کار خود را با تولید دستگاه چسب زن اتوماتیک کارتن و کیسه پرکن آغاز نمود و در مدت زمان فعالیت خود با داشتن نیروی فنی و مجرب توانست ظرفیت تولید خود را افزایش دهد .هم اکنون بیش از 700 دستگاه این شرکت در شرکتهای مختلف با فروش واسطه ای و مستقیم عرضه شده که سیاست کنونی شرکت فروش مستقیم و ارتباط مستقیم با مشتریان خود می باشد.

.... ادامه مطلب

خط مشی شرکت

خط مشی مدیریت کیفیتی و زیست محیطی شرکت درنا ماشین شرکت درنا ماشین البرز سازنده ماشین آلات و تجهیزات تولیدی در راستای احترام به حقوق نیروی انسانی خود، تامین خواسته ها و رضایت و اعتماد مشتری ، ارتقا مستمر کیفیت و کمیت کالای خود خط مشی و برنامه خود را تدوین نموده است. .... ادامه مطلب

دفتر مرکزی

قزوین | شهر صنعتی البرز | حکمت 8 | بن بست دوم

 

کارشناس فروش :   09109930289

تلفکس :   7 - 32249836 (028)

کانال تلگرام:    t.me/dorna_machin

 حضور درنا ماشین در نمایشگاه بین المللی تهران

 

 + اطلاعات بیشتر

 

جستجو