امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

استرچ پالت درناماشین

استرچ پالت درناماشین دستگاهی موثر و کارآمد برای بسته بندی پالت ها برای ذخیره سازی، حمل و نقل و توزیع است. این دسگاه با پلاستیک کشسان، وسایل را کاملاً محکم و ضد آب نگه می دارد و یکبار بسته بندی می کند و وسایل را به یکدیگر و پالت ایمن می کند تا در سفر یا محل ذخیره آنها قرار گیرد.

شرکت درنا ماشین با سابقه تولید این نوع محصولات در جایگاه ابتدایی تولیدات دستگاه های صنعتی قرار دارد محصولاتی چون اترچ پالت درناماشین با رزومه قوی در ارائه محصولات خود به شرکت های تولیدی دیگر توانسته این صنعت را در سطح کشور گسترش دهد جهت دریافت اطلاعات در خصوص نحوه خرید و فروش و یا دریافت راهنمایی در خصوص نحوه ارتباط با شرکت های درون مرزی و برون مرزی در خصوص انواع دستگاه بسته بندی با شماره های کارشناسان ما تماس بگیرید کافیست بر روی هر کدام از شماره های زیر کلیک نمایید تا اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید.

02832249836

09109930289

دیدگاه ما در بلند مدت حمایت از تولیدات ملی می باشد تا عرصه برای رقابت سالم درون کشوری و همچنین کاهش قیمت محصولات تولیدی ایجاد گردد.

استرچ پالت درناماشین در انواع رنگ، عرض، ضخامت و انواع مختلف موجود است. بسته بندی محصولات توسط استرچ پالت درناماشین دارای کاربردهای زیادی می باشد از جمله اینکه می تواند تلفات محصولات را کاهش دهد، از دستکاری و سرقت بار جلوگیری کند و از محصولات صنعت شما در برابر آب، رطوبت و گرد و غبار محافظت کند.

دستگاه استرچ پالت درناماشین

1. چه زمانی از استرچ پالت درناماشین استفاده کنیم؟

استرچ پالت درناماشین برای نگه داشتن محصولات و جعبه ها در کنار هم و حصول اطمینان از اتصال آنها به پالت خود در حالی که آماده انتقال به مقصد هستند، استفاده می شود. همچنین می توان از استرچ پالت درناماشین برای ذخیره کالاها یا محافظت از آن ها به دلیل انتقال از مکان به مکان دیگر استفاده کرد.

2. آیا برای استفاده از نوار کششی به ماشین استرچ پالت نیاز دارم؟

بسته به سطح بسته بندی کار شما در یک روز، ممکن است شما نیازی به دستگاه بسته بندی استرچ پالت درناماشین مخصوص داشته و یا نداشته باشید.

بسته بندی کشش یکی از محبوب ترین راه های تأمین بار برای بسته بندی پالت است و از آیتم ها محافظت و امنیت می کند.  این یک روش مقرون به صرفه برای بسته بندی پالت است و تمام فیلم های کششی قابل بازیافت هستند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد بسته بندی پالت هایی که استرچ پالت درناماشین ارائه می دهیم کسب کنید، لطفاً با ما در تماس باشید! ما دوست داریم که از دریافت بهترین محصولات بسته بندی پالت و استرچ پالت درناماشین برای بار شما کمک بگیریم و اطمینان حاصل کنیم که مشکل شما حل شده است.

3. انواع استرچ پالت

  • استرچ پالت دروازه ای

کاربرد این دستگاه استرچ پالت درناماشین به این صورت است که با در نظر گرفتن ابعاد و شکل محصول مورد نظر، نوار استرچ را به عنوان پوششی برای بسته بندی حول کالا می کشد. ویژگی مهم و متفاوت دستگاه استرچ پالت دروازه ای، توانایی آن در بسته بندی کالاها و پالت های سنگین وزن می باشد که به طور معمول با سایر دستگاه های استرچ پالت درناماشین قابل بسته بندی نمی باشند.

  • دستگاه استرچ پالت 2000

مناسب برای سطوح مسطح و کاملا تخت، عملکرد آهسته و مناسب

  • دستگاه استرچ پالت 3000

این نوع از استرچ پالت درناماشین دارای PLC قابل برنامه ریزی جهت تنظیم متغیر های ورودی بوده و دارای قدرت تحمل ورن تا 3 تن می باشد. ابعاد این دستگاه 250x150x250 می باشد.

  • دستگاه استرچ پالت فرودگاهی

این نوع دستگاه همانطور که از نام آن مشخص است  جهت بسته بندی انواع یار و چمدان عموما در پایانه های فرودگاهی استفاده می گردد. این نوع دستگاه دارای برق مصرفی تک فاز بوده و عرض سلفون آن 50 سانتی متر می باشد. همچنین این دستگاه استرچ پالت درناماشین دارای چرخ هایی برای انتقال و جابجایی دستگاه می باشد که بر کارامدی آن بسیار افزوده است.

  • estrechpaltdornamachin1دستگاه استرچ پالت رول پیچ

این دستگاه دارای قابلیت همپوشانی نوار می باشد به طوریکه هیچگونه روزنه ای در بسته بندی توسط این دستگاه استرچ پالت درناماشین وجود نداشته و مشاهده نخواهد شد.

  • دستگاه استرچ پیچ افقی

این دستگاه استرچ پالت درناماشین برای بسته بندی محصولات با طول های بلند و بدون محدودیت می باشد. از این نوع دستگاه استرچ پالت درناماشین در صنایع مختلف اعم از صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی، نساجی و پارچه بافی، چرم، فرش و قالی، آلومینیومريال لوله سازی و غیره استفاده می گردد. ارتفاع نوار استرچ این نوع دستگاه استرچ پالت درناماشین 10 تا 12 سانتی متر می باشد و برای برق های تک فاز تا سه فاز قابل استفاده می باشد.

  • دستگاه لاستیک پیچ

کاربرد این نوع  دستگاه استرچ پالت درناماشین برای بسته بندی انوع  شیلنگ، تایر خودرو، مفتول و غیره می باشد. ویژگی های ظاهری و عملکری مناسب و سرعت و دقت بالا در بسته بندی از ویژگی های بارز این دستگاه استرچ پالت درناماشین می باشد. سرعت بسته بندی تقریبی یک وسیله با قطع متوسط توسط این دستگاه به طور متوسط حدود سی ثانیه می باشد.

 

درنا ماشین البرز

شرکت طراحی و مهندسی درنا ماشین البرز در سال 1382 در شهر صنعتی البرز قزوین تاسیس کار خود را با تولید دستگاه چسب زن اتوماتیک کارتن و کیسه پرکن آغاز نمود و در مدت زمان فعالیت خود با داشتن نیروی فنی و مجرب توانست ظرفیت تولید خود را افزایش دهد .هم اکنون بیش از 700 دستگاه این شرکت در شرکتهای مختلف با فروش واسطه ای و مستقیم عرضه شده که سیاست کنونی شرکت فروش مستقیم و ارتباط مستقیم با مشتریان خود می باشد.

.... ادامه مطلب

خط مشی شرکت

خط مشی مدیریت کیفیتی و زیست محیطی شرکت درنا ماشین شرکت درنا ماشین البرز سازنده ماشین آلات و تجهیزات تولیدی در راستای احترام به حقوق نیروی انسانی خود، تامین خواسته ها و رضایت و اعتماد مشتری ، ارتقا مستمر کیفیت و کمیت کالای خود خط مشی و برنامه خود را تدوین نموده است. .... ادامه مطلب

دفتر مرکزی

قزوین | شهر صنعتی البرز | حکمت 8 | بن بست دوم

 

کارشناس فروش :   09109930289

تلفکس :   7 - 32249836 (028)

کانال تلگرام:    t.me/dorna_machin

 حضور درنا ماشین در نمایشگاه بین المللی تهران

 

 + اطلاعات بیشتر

 

جستجو