امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نوار نقاله

شاید برای بسیاری از افراد این سوال پیش آید که نوار نقاله به عنوان یکی از مهم ترین دستگاه ها و متریالی که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، چه کارایی دارد؟ در این مورد می توان گفت انواع نوار نقاله، با توجه به کارایی های متفاوتی که در صنایع دارند، می‌ توانند همواره مورد توجه بسیاری از افراد قرار بگیرند. لذا نوار های نقاله دارای نمونه های مختلف و کارایی های متفاوتی می باشند. ما در این مطلب قصد داریم انواع این نوار و متریالی که به آن بستگی دارد را برای افراد مورد بررسی قرار دهیم. همچنین در پایان قصد داریم تاثیری که این نوع نوار در صنعت و کارهای متفاوت گذاشته است را مورد بررسی قرار دهیم. چنانچه قصد دارید به پاسخ این سوال دست یابید، با ما تا پایان همراه باشید.

دورنا ماشین دستگاه های بسته بندینوار نقاله چیست

شاید برای بسیاری از افراد سوال باشد که نوار نقاله چیست و کارآیی مختلفی که این نوارهای نقاله دارند در چه زمینه هایی می باشد. در این مورد می توان گفت که نوار نقاله در حدود قرن ۱۹ برای اولین بار در کارهای صنعتی، مانند استخراج سنگ‌ های معدن استفاده می شد. در گذشته از این نوارها برای بارگیری انواع وسایل نقلیه مانند واگن های قطار استفاده می ‌شد. اما امروزه این نوع نقاله دارای کارایی بسیار زیادی می باشد و شما می توانید نوار را در بسیاری از مکان های صنعتی و محیط های مختلف دیگری مورد توجه قرار دهید. در واقع نوار نقاله به منظور جابجایی یک سری از وسایل مختلف با کارایی متفاوت می باشد. می ‌توان گفت که این نوع نوار امروزه به عنوان یکی از مهمترین بخش ها در صنعت محسوب می شود و چنانچه این متریال در کارخانه ها و محیط های صنعتی وجود نداشته باشد، چرخ آن ها لنگ می زند. پس می توان گفت کارایی انواع این دستگاه در انجام کارهای متفاوت مشهود است و همواره به چشم می آید. توصیه ما به افرادی که در صنایع متفاوت کار می ‌کنند این است که حتماً از این ابزار و متریال مختلف برای انجام فعالیت های صنعتی استفاده نمایند.

انواع نوارهای نقاله

این دستگاه های در دسته بندی های متفاوتی موجود می باشند که افراد می‌ توانند با استفاده از آن ها نسبت به بهره بردن از کارایی که دارند، اقدام نمایند. از انواع نوار می ‌توان به این نوع نوار با بستر لغزان، نوار با بستری از غلطک، نوار های نقاله افقی، نوار با شیب بالا و رو به پایین، نوار نقاله ترمز و مقیاس و... اشاره کرد. لذا هرکدام از انواع این نوار های نقاله دارای کاربردهای مختلفی می باشند که در صنایع متفاوت می توان به انتخاب یکی از آن ها پرداخته و آن ها را مورد استفاده قرار داد. اگر بخواهیم از مهم‌ ترین نوارهای نقاله نام ببریم، می‌ توان به نمونه قابل حمل، نوارهای نقاله افقی که در انواع کارخانجات مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و نوارهای نقاله سیمی اشاره کرد. هرکدام از انواع این نوارهای نقاله دارای کاربردهای خاص خود می باشند که در موتون بعدی بیشتر به آن ها اشاره خواهیم کرد. توصیه ما این است که قبل از انجام کار خود، با توجه به نوع کارتان یکی از این نوارهای نقاله را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید.

دستگاه های بسته بندی درنا ماشینکارایی نوار نقاله

اگر بخواهیم کارایی نوارهای نقاله را در بخش های متفاوتی که این نوارهای نقاله را مورد استفاده قرار می‌ دهند بررسی نماییم، می ‌توان گفت که انواع نقاله، با توجه به انواع آن ها در کارهای متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند.لازم به ذکر است از کارآیی و تکنولوژی نوار، می توان در بخش های متفاوتی استفاده کرد. به طور مثال در دستگاه استرچ پالت که معمولاً برای بسته بندی استفاده می شود، می توان از تکنولوژی این دستگاه استفاده کرد. همچنین تکنولوژی این دستگاه در بر چسب زن کارتن و دستگاه بسته بندی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. اگر بخواهیم کارآیی خود نوار نقاله ها را که در متون بالا اشاره کردیم مورد بررسی قرار دهیم، می ‌توان گفت که این نوارها در محیط‌ های صنعتی موارد استفاده زیادی دارد. از نوارهای نقاله برای پر کردن کامیون ها و یا واگن های قطار استفاده می شود. لذا می توان از کارایی این نوع نوار در فرودگاه استفاده نمود و برای چک کردن چمدان های افراد این دستگاه ها را جای گذاری کرد. گفتنی است این دستگاه می تواند برای پر کردن شیشه های نوشیدنی، مانند نوشابه ها مورد استفاده قرار بگیرد. پس با توجه به نکاتی که در این پاراگراف گفته شد کارایی انواع نوارهای نقاله بسیار زیاد می باشد.

نکات مهم در زمان خرید نوار های نقاله

افرادی که قصد خرید این دستگاه برای محیط صنعتی خود را دارند، باید توجه داشته باشند تا نکات مهم در مورد خرید این نوار نقاله را مورد توجه قرار دهند. لذا در زمان خرید ابتدا نوع کار خود را مشخص کنید و با توجه به نیاز خود نسبت به خرید این متریال اقدام نمایید. گفتنی است افراد باید تولید کننده این دستگاه ها را در نظر بگیرند و با توجه به برند آن، و تجربه افرادی که قبلا از آن استفاده داشته اند، نسبت به خرید نقاله مورد نظر اقدام نمایند. بعضی از دستگاه های نوار نقاله هستند، که قیمت پایین تری دارند، اما به طبع قیمت پایین آن، کیفیت پایین تری را به افراد ارائه می دهند. پس سعی کنید با خرید دستگاه های با کیفیت، کارایی و بهره وری خود را بالاتر ببرید. توصیه ما به افراد این است که قبل از خرید دستگاه خود، حتماً از تمامی ویژگی های آن با اطلاع شوید و با توجه به ویژگی های متفاوتی که این دستگاه ‌ها دارند، نسبت به خرید نوار خود اقدام نمایید. بسیاری از افراد امروزه انواع این دستگاه را تولید می کنند. اما ممکن است که کیفیت و کارایی که افراد نیاز دارند را نداشته باشند. پس بهتر است که با توجه به کیفیت دستگاه ها بهترین نوار نقاله را خریداری نمایید.      

 

04دستگاه بسته بندی درنا ماشین

درنا ماشین البرز

شرکت طراحی و مهندسی درنا ماشین البرز در سال 1382 در شهر صنعتی البرز قزوین تاسیس کار خود را با تولید دستگاه چسب زن اتوماتیک کارتن و کیسه پرکن آغاز نمود و در مدت زمان فعالیت خود با داشتن نیروی فنی و مجرب توانست ظرفیت تولید خود را افزایش دهد .هم اکنون بیش از 700 دستگاه این شرکت در شرکتهای مختلف با فروش واسطه ای و مستقیم عرضه شده که سیاست کنونی شرکت فروش مستقیم و ارتباط مستقیم با مشتریان خود می باشد.

.... ادامه مطلب

خط مشی شرکت

خط مشی مدیریت کیفیتی و زیست محیطی شرکت درنا ماشین شرکت درنا ماشین البرز سازنده ماشین آلات و تجهیزات تولیدی در راستای احترام به حقوق نیروی انسانی خود، تامین خواسته ها و رضایت و اعتماد مشتری ، ارتقا مستمر کیفیت و کمیت کالای خود خط مشی و برنامه خود را تدوین نموده است. .... ادامه مطلب

دفتر مرکزی

قزوین | شهر صنعتی البرز | حکمت 8 | بن بست دوم

 

کارشناس فروش :   09109930289

تلفکس :   7 - 32249836 (028)

کانال تلگرام:    t.me/dorna_machin

 حضور درنا ماشین در نمایشگاه بین المللی تهران

 

 + اطلاعات بیشتر

 

جستجو