امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آیا امروزه نوار نقاله توانسته نیاز افراد را برآورده نماید

سوالی که برای بسیاری از افراد پیش می ‌آید این است که آیا امروز دستگاه نوار نقاله، توانسته است نیاز افراد را در بالا بردن سطح کیفی محصولات تولید شده در کارخانه ها و یا جابجایی انواع وسایل برآورده نماید یا خیر؟ این در این مورد می توان گفت که بله، صد در صد نوار نقاله با توجه به کارایی و قیمتی که دارد توانسته است، نیاز بسیاری از افراد را در محیط های صنعتی و کاری بر آورده نماید. در گذشته زمانی که در نوارهای نقاله وجود نداشتند، بسیاری از کارها به صورت دستی صورت می‌ گرفت که این موضوع باعث سختی در کار شد. اما امروزه استفاده از انواع نوارهای نقاله باعث شده تا بسیاری از افراد به راحتی بتوانند کارهای خود را انجام دهند. در ابتدای متن سوالی مطرح شده با عنوان اینکه تاثیر نوار نقاله در صنعت و کارهای مختلف چه بوده است. در پایان باید گفت که تأثیری که این دستگاه ها بر روی صنعت گذشته است این است که کیفیت کارها بالا رفته و زمان کمتری برای انجام آن ها سپری می شود.

 نقاله درنا ماشین 03تکنولوژی نوار نقاله در حال حاضر

در هر حال می توان گفت که از تکنولوژی نوارهای نقاله، در ابتدا به وسیله یک سری از چیزهای ساده مورد استفاده قرار گرفت. اما امروزه به صورت هدفمند و با هدف بالا بردن سطح کیفی کارها مورد استفاده قرار می گیرد. نکاتی که در مورد دستگاه نوار نقاله در مقاله نوار نقاله گفته شده است باید مورد توجه افرادی که قصد خرید نوار نقاله ها را دارند قرار بگیرد و با توجه به کارایی که دارند نسبت به استفاده از آن ها اقدام نمایند.

در حال حاضر شرکت صنعتی درناماشین دارای محصولات دیگری نیز می باشد همانند چسب زن کارتن، دستگاه تسمه کش، استرچ پالت، ساخت میکسر، ساخت مخزن، پالت پیچ، دستگاه بسته بندی و ... نیز دارد لازم به توضیح است که شرکت درنا ماشین اقدام به صادرات این دستگاه ها به خارج از مرزهای ایران نموده است.

امروزه بیشتر کارخانجات موجود در کشور دستگاه های اولیه خود را از درناماشین تهیه نموده اند جهت دریافت رزومه کاری این شرکت و کارخانه های همراه می توانید با شماره های زیر تماس داشته و اطلاعات و مشاوره های رایگان دریافت نمایید.

02832249836

09109930289

 

درنا ماشین البرز

شرکت طراحی و مهندسی درنا ماشین البرز در سال 1382 در شهر صنعتی البرز قزوین تاسیس کار خود را با تولید دستگاه چسب زن اتوماتیک کارتن و کیسه پرکن آغاز نمود و در مدت زمان فعالیت خود با داشتن نیروی فنی و مجرب توانست ظرفیت تولید خود را افزایش دهد .هم اکنون بیش از 700 دستگاه این شرکت در شرکتهای مختلف با فروش واسطه ای و مستقیم عرضه شده که سیاست کنونی شرکت فروش مستقیم و ارتباط مستقیم با مشتریان خود می باشد.

.... ادامه مطلب

خط مشی شرکت

خط مشی مدیریت کیفیتی و زیست محیطی شرکت درنا ماشین شرکت درنا ماشین البرز سازنده ماشین آلات و تجهیزات تولیدی در راستای احترام به حقوق نیروی انسانی خود، تامین خواسته ها و رضایت و اعتماد مشتری ، ارتقا مستمر کیفیت و کمیت کالای خود خط مشی و برنامه خود را تدوین نموده است. .... ادامه مطلب

دفتر مرکزی

قزوین | شهر صنعتی البرز | حکمت 8 | بن بست دوم

 

کارشناس فروش :   09109930289

تلفکس :   7 - 32249836 (028)

کانال تلگرام:    t.me/dorna_machin

 حضور درنا ماشین در نمایشگاه بین المللی تهران

 

 + اطلاعات بیشتر

 

جستجو