چاپ

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 معرفی دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی به عنوان یکی از مهمترین قطعات و دستگاهها در صنایع به خصوص صنایع مواد غذایی کاربرد ویژه ای دارد. درنا ماشین به عنوان یکی از پیشران های طراحی و تامین دستگاه های صنعتی در ایران، مفتخر است با ارائه انواع دستگاه بسته بندی برای مواد دانه ای، غلات، حبوبات و غیره کمک شایانی به عمر بسته بندی در صنایع کشور عزیزمان ایران نماید.

در صنعت، دستگاه بسته بندی به دستگاهی اطلاق می شود که که به منظور ساماندهی و بسته بندی انواع محصولات خوراکی، صنعتی، منسوجات، پوشاک، چرمیجات، انواع مواد آرایشی و بهداشتی و غیره استفاده می گردد

با توجه به تماس هموطنان در خصوص نحوه کار و لیست قیمت پیشنهاد می کنیم که با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید، تا قبل از خرید مشاوره های لازمه در خصوص هر نوع دستگاه درناماشین دریافت نمایید.

02832249836

09109930289

 

چرا نیاز به دستگاه بسته بندی درنا ماشین داریم؟

بسته بندی برای محافظت از محصولات ضروری است و اکنون عمدتاً از طریق استفاده از دستگاه بسته بندی انجام می شود. با استفاده از دستگاه بسته بندی درناماشین می توانید:

 

اهمیت دستگاه بسته بندی در کارخانجات صنعتی

اهمیت بسته بندی مناسب برای طیف کالاهایی شامل بسته بندی محصولات: پزشکی، دارویی، مواد غذایی، آب نبات، لوازم التحریر، منسوجات، نانوایی، اسباب بازی، صنایع دستی، یکبار مصرف، سخت افزار، باغداری، الکترونیک، لوازم حیوان خانگی، تزئینی، اتومبیل، آرایشی بهداشتی، مرغ، گوشت، غذاهای دریایی و غیره در کارخانجات می باشد. به کارگیری دستگاه های بسته بندی برای بهبود کیفیت عرضه کالا ها بسیار کلیدی و مهم می باشد. در واقع پدیده مطرح شدن یک صنعت در بازار منطقه ای و بین المللی تا حد زیادی در گرو کیفیت بسته بندی کالاهای آن می باشد. در واقع می توان گفت امروز هیچ یک از کارخانجات صنعتی به کارگیری پروسه بسته بندی درخور و مناسب  رو استفاده از دستگاه های بسته بندی پیشرفته و به روز، قادر نخواهد بود در بازار روز به رقابت و عرض اندام بپردازند.یکی از عواملی که اهمیت بسته بندی و کیفیت آن را در دنیای امروزه به خوبی نشان می دهد کیفیت محصول بسته بندی شده است که غالباً لازم است از تماس با گرد و خاک اطراف و عوامل محیطی در امان بوده و سالم و ایزوله به دست مشتری برسد. این موضوع توسط اغلب کسب و کارهای نوپا و جدید التاسیس نادیده گرفته می شود اتفاقاً شما می توانید با استفاده مناسب از یکی از چندین دستگاه بسته بندی درناماشین از این مزیت رقابتی بهره مند گردید.

 معرفی انواع دستگاه بسته بندی درناماشین

 

مزایا استفاده از دستگاه بسته بندی

 استفاده از یک دستگاه بسته بندی در کارخانه یا صنعت شما، البته در صورتی که درست انتخاب شود و نحوه استفاده صحیح از آن فرا گرفته شود، می تواند کمک شایانی به افزایش فروش محصولات شما و نیز افزایش بهره وری نموده و به علاوه باعث استفاده بهتر کمپانی شما از زمان گردد.