امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 معرفی دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی به عنوان یکی از مهمترین قطعات و دستگاهها در صنایع به خصوص صنایع مواد غذایی کاربرد ویژه ای دارد. درنا ماشین به عنوان یکی از پیشران های طراحی و تامین دستگاه های صنعتی در ایران، مفتخر است با ارائه انواع دستگاه بسته بندی برای مواد دانه ای، غلات، حبوبات و غیره کمک شایانی به عمر بسته بندی در صنایع کشور عزیزمان ایران نماید.

در صنعت، دستگاه بسته بندی به دستگاهی اطلاق می شود که که به منظور ساماندهی و بسته بندی انواع محصولات خوراکی، صنعتی، منسوجات، پوشاک، چرمیجات، انواع مواد آرایشی و بهداشتی و غیره استفاده می گردد

با توجه به تماس هموطنان در خصوص نحوه کار و لیست قیمت پیشنهاد می کنیم که با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید، تا قبل از خرید مشاوره های لازمه در خصوص هر نوع دستگاه درناماشین دریافت نمایید.

02832249836

09109930289

 

چرا نیاز به دستگاه بسته بندی درنا ماشین داریم؟

بسته بندی برای محافظت از محصولات ضروری است و اکنون عمدتاً از طریق استفاده از دستگاه بسته بندی انجام می شود. با استفاده از دستگاه بسته بندی درناماشین می توانید:

  • بهره وری نیروی کار را بهبود بخشید.
  • بسته بندی کشویی انجام دهید. دستگاه بسته بندی کشویی خیلی سریعتر از بسته بندی دستی است. یک نمونه خوب از این دستگاه دستگاه بسته بندی آب نبات است که توسط آن صدها تا هزاران آب نبات در عرض چند دقیقه می توانند بسته شوند.
  • از کیفیت بسته بندی اطمینان حاصل کنید. بسته بندی مکانیکی برای دستیابی به بسته بندی های با کیفیت از اهمیت ویژه ای برای کالاهای صادراتی مداوم برخوردار است.
  • نیازهای تخصصی مانند بسته بندی وکیوم، بسته بندی بادی، بسته بندی پوسته ای و پر کردن با فشار را برطرف کنید.
  • نیرو و شرایط کار برای محصولات سنگینرا بهبود بخشید.
  • از کارگران صنعت خود در برابر اثرات بهداشتی ناشی از گرد و غبار و نیز محصولات سمی و خطرناک محافظت کنید و از آلودگی محیط زیست هم جلوگیری کنید.
  • هزینه های بسته بندی را کاهش داده و موجب صرفه جویی در هزینه های ذخیره سازی محصولاتی مانند پنبه، تنباکو، ابریشم، پارچه و غیره با استفاده از دستگاه بسته بندی فشرده شوید.
  • با از بین بردن تماس دست با مواد غذایی و داروها از طریق به کارگیری دستگاه بسته بندی، از بهداشت محصولات خود اطمینان حاصل کنید.

 

اهمیت دستگاه بسته بندی در کارخانجات صنعتی

اهمیت بسته بندی مناسب برای طیف کالاهایی شامل بسته بندی محصولات: پزشکی، دارویی، مواد غذایی، آب نبات، لوازم التحریر، منسوجات، نانوایی، اسباب بازی، صنایع دستی، یکبار مصرف، سخت افزار، باغداری، الکترونیک، لوازم حیوان خانگی، تزئینی، اتومبیل، آرایشی بهداشتی، مرغ، گوشت، غذاهای دریایی و غیره در کارخانجات می باشد. به کارگیری دستگاه های بسته بندی برای بهبود کیفیت عرضه کالا ها بسیار کلیدی و مهم می باشد. در واقع پدیده مطرح شدن یک صنعت در بازار منطقه ای و بین المللی تا حد زیادی در گرو کیفیت بسته بندی کالاهای آن می باشد. در واقع می توان گفت امروز هیچ یک از کارخانجات صنعتی به کارگیری پروسه بسته بندی درخور و مناسب  رو استفاده از دستگاه های بسته بندی پیشرفته و به روز، قادر نخواهد بود در بازار روز به رقابت و عرض اندام بپردازند.یکی از عواملی که اهمیت بسته بندی و کیفیت آن را در دنیای امروزه به خوبی نشان می دهد کیفیت محصول بسته بندی شده است که غالباً لازم است از تماس با گرد و خاک اطراف و عوامل محیطی در امان بوده و سالم و ایزوله به دست مشتری برسد. این موضوع توسط اغلب کسب و کارهای نوپا و جدید التاسیس نادیده گرفته می شود اتفاقاً شما می توانید با استفاده مناسب از یکی از چندین دستگاه بسته بندی درناماشین از این مزیت رقابتی بهره مند گردید.

 معرفی انواع دستگاه بسته بندی درناماشین

 

مزایا استفاده از دستگاه بسته بندی

 استفاده از یک دستگاه بسته بندی در کارخانه یا صنعت شما، البته در صورتی که درست انتخاب شود و نحوه استفاده صحیح از آن فرا گرفته شود، می تواند کمک شایانی به افزایش فروش محصولات شما و نیز افزایش بهره وری نموده و به علاوه باعث استفاده بهتر کمپانی شما از زمان گردد.

درنا ماشین البرز

شرکت طراحی و مهندسی درنا ماشین البرز در سال 1382 در شهر صنعتی البرز قزوین تاسیس کار خود را با تولید دستگاه چسب زن اتوماتیک کارتن و کیسه پرکن آغاز نمود و در مدت زمان فعالیت خود با داشتن نیروی فنی و مجرب توانست ظرفیت تولید خود را افزایش دهد .هم اکنون بیش از 700 دستگاه این شرکت در شرکتهای مختلف با فروش واسطه ای و مستقیم عرضه شده که سیاست کنونی شرکت فروش مستقیم و ارتباط مستقیم با مشتریان خود می باشد.

.... ادامه مطلب

خط مشی شرکت

خط مشی مدیریت کیفیتی و زیست محیطی شرکت درنا ماشین شرکت درنا ماشین البرز سازنده ماشین آلات و تجهیزات تولیدی در راستای احترام به حقوق نیروی انسانی خود، تامین خواسته ها و رضایت و اعتماد مشتری ، ارتقا مستمر کیفیت و کمیت کالای خود خط مشی و برنامه خود را تدوین نموده است. .... ادامه مطلب

دفتر مرکزی

قزوین | شهر صنعتی البرز | حکمت 8 | بن بست دوم

 

کارشناس فروش :   09109930289

تلفکس :   7 - 32249836 (028)

کانال تلگرام:    t.me/dorna_machin

 حضور درنا ماشین در نمایشگاه بین المللی تهران

 

 + اطلاعات بیشتر

 

جستجو